";

ARC DOME CARPORT

Cena od: 45.000,- Kč

LEVNÉ HLINÍKOVÉ PŘÍSTŘEŠKY
Rozhodli jste se pro koupi a stavbu svépomocí hotového hliníkového přístřešku? Začněte už zítra. ARC DOME CARPORT – hliníkové zastřešení parkovacího stání.  Vyberte si dle vašeho typu vozu stání se 4 nebo 6 stojnami. Tyto moderní, designové a přesto levné hliníkové přístřešky zvládnete pomocí přiloženého návodu smontovat za pár hodin a vaše auto je tak okamžitě chráněno proti dešti a díky střeše z akrylového skla s UV filtrem nejen slunci, ale i kroupám, pylu, ranní rose apod. Levný hliníkový přístřešek se stává velmi oblíbeným krytým stáním pro vaše auto v rekreačních oblastech, chatách, chalupách, což oceníte nejvíce v letních horkých měsících a letních bouřkách s krupobitím. Proč neochránit váš vůz i o víkendech a v době letních dovolených.

SKLADEM – dodání do dvou dnů, ceny od 45.000,-

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ
Hliníkové střechy pro auta spadají do kategorie mobilních staveb, takže nevyžadují stavební povolení. Stavba je velmi rychlá, carport můžete využívat do 24 hodin. Montáž i demontáž se obejde bez stavebních prací.

Ekonomická varianta hliníkového autopřístřešku pro jeden vůz od 45.000,- vhodná pro montáž svépomocí, kterou zvládne běžný zručný motorista. Konstrukce je z moderního eloxovaného hliníku a akrylové sklo tvoří výplň. To je odolné kroupám, sněhu i dešti. Stání má tři rozměrové varianty. Pevnější konstrukce je s 6 stojinami pro možnost vyššího zatížení v podhorských oblastech. Nosníky působí subtilně, nenarušují okolí a zároveň disponují vysokou nosností.  Stání má dvě varianty – bez okapu / s dvěma okapy.

ARC DOME CARPORT:

  • Speciální elexovaná hliníková konstrukce s dlouholetou životností
  • zastřešení akrylové sklo 3mm - základní odstín skla kouřový/bronzový - eventuelně čirý, matný, zelený nebo světle modrý čiré
  • okapnice pro svod dešťové vody popř. eknomická varianta se čtyřmi stojnami a bez okapnice
  • standartní rozměry  garážového stání pro dva vozy
    • šířka 3m |  délka: 5,1m nebo 5,84m | nejnižší průjezdná výška:  2,5m
  • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 60 kg/m2 - podrobně viz.   VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY
  • odolnost proti větru do rychlosti 70 km/hod

Cena dopravy a instalace viz. ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2022*

Cena od: 115.000 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 81.000 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.