string(22) "www.auto-pristresek.cz" AUTO PŘÍSTŘEŠEK

STEEL D

Cena od: 155.000,- Kč

VLASTNÍ ČESKÁ VÝROBA
Ocelové parkovací stání Steel D prodáváme jako jediná firma v ČR sériově i na zakázku. Dokážeme tedy nabídnout jak základní typizovaný přístřešek, tak i variabilní carport přesně podle přání zákazníka. Volit můžete rozměrovou dispozici stání, ke standardní povrchové úpravě pozinkováním je na výběr mnoho odstínů RAL, případně lze doplnit dekorovou fólii.

TYPIZOVANÝ PŘÍSTŘEŠEK PRO DVA VOZY
Konstrukce střechy pro vozidla vychází z typu Steel S, kde je kryté stání pro jedno auto nebo motorku. Carport Steel D - DOUBLE je vhodný pro parkování dvou vozů vedle sebe. Toto kryté garážové stání má obloukovou střechu a volitelnou průjezdnou výšku, spolehlivě tedy ochrání i obytné vozy nebo dodávky.

ORIGINÁLNÍ DESIGN
Moderní vzhled verze Steel D - DESIGN podtrhuje designový nosný prvek střechy, který umožňuje maximálně využít celou výšku zastřešeného stání. Nižší průjezdnou výškou, ale velmi lehkou a vzdušnou konstrukcí zaujme verze Steel D - LIGHT. Oblouková střecha obou verzí je tvořena střešní krytinou z dutinkového polykarbonátu, na přání lze dodat polykarbonát plný nebo plexi v různých barevných odstínech.

RYCHLÁ MONTÁŽ, SPOLEHLIVÁ OCHRANA
Ocelový přístřešek na auto se kotví zabetonováním stojin, případně speciálními zemními vruty. Je tedy velmi rychle připraven k použití, přesto zcela bezpečný a odolný proti vlivům počasí. Zastřešení vozu od nás unese zatížení sněhovou pokrývkou až do 125-175kg/m2, nepoškodí jej ani silné krupobití, a je dimenzováno na rychlost větru až do 130km/hod!

ELEGANTNÍ VZHLED A ŠPIČKOVÁ KVALITA
Subtilní konstrukce a oblouková střecha designových carportů podtrhne a doplní vzhled tradičně i moderně řešených domů. Variabilita a široké možnosti povrchových úprav uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Steel D, to je stoprocentně naše česká výroba nejvyšší kvality, samozřejmě se zárukou.

Přístřešek na auto Steel D má dvě konstrukční verze:

 • Carport Steel D –LIGHT   tzn. vzdušná, nízkoprofilová střecha s nižší průjezdnou výškou oproti
 • Carport Steel D – DESIGN   tzn. designový nosný prvek střechy který poskytuje maximální využij celý výšky.  Využívaný zejména jako přístřešek pro obytné vozy  anebo zastřešení na  dodávky

Střechu tvoří v základu dutinkový polykarbonát, ale zle také dodat i plný polykarbonát nebo plexi. Odolá sněhu, dešti a koupám s dlouholetou trvanlivostí díky UV vrstvě. Tento carport se kotví zabetonováním stojin, nebo betonovou desku popř. lze kotvení provádět pomocí speciálních zemních vrutů. Stání lze dopnit o svod dešťové vody.

      

I v tomto případě lze do jisté míry změnit rozměrové dispozice stání.

STEEL D:

 • ocelová konstrukce pro dva vozy upravená žárovým zinkováním pro dlouholetou životnost
 • obloukový tvar střechy napomáhá sjetí sněhu ze střechy
 • výplně střechy je dutinkový polykarbonát – lze dodat i plný v barevném odstínu
 • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL nebo použití dekorových vzorů
 • standartní rozměry  garážového stání pro dva vozy:
  • šířka 5,2m |  délka: 6,2m
  • nejnižší průjezdná výška:  1,9-2,8m dle typu   design/light  - všechny rozměry lze upravit dle vašeho požadavku
 • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 125-175 kg/m2 - podrobně viz.   

  VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY

 • odolnost proti větru do rychlosti orkánu max. 130km/hod

Cena dopravy a instalace viz. ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

Další autopřístřešky

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.