string(22) "www.auto-pristresek.cz" AUTO PŘÍSTŘEŠEK

O společnosti

Naše firma jako jediná v oboru zastřešení garážových stání a přístřešků na auta dokáže nabídnout kompletní servis počínající návrhem až po kompletní realizaci na míru vašich potřeb. www.auto-pristresek.cz se zaměřuje na zakázkovou výrobu z ocelových prvkůwww.strisky-polymer.cz specializovaný elektronický obchod včetně technické poradny stříšek na vchod a zastřešení vchodů domů.

V čem vynikáme? Nabízíme bezkonkurenční řadu výhod. Dokážeme namíchat skutečně jakoukoliv barvu konstrukce autopřístřešku. Nabízíme širokou škálu stupnice RAL, nebo věrně napodobíme barvu, která vašemu přístřešku bude slušet nejvíce. Sladit jej můžeme s barvou fasády, střechy, okolních konstrukcí, nebo třeba s barvou loga vaší firmy.

Nasloucháme. Přáli byste si kryté stání v barvě auta? To není vtip, ale další z mnoha možností. Problém není ani více barev na jednom přístřešku pro auto, například nohy v odstínu RAL, střecha pozinkovaná, nebo dvojbarevné plechy. Díky speciálním dekorovým fóliím může parkovací stání imitovat dřevo, mramor, žulu, karbon a spoustu dalších vzorů.

Pro vaši sněhovou oblast. Každou zakázku posuzujeme individuálně. Bereme v úvahu jak vzhled parkovacích stání a jejich zasazení do okolí, tak i potřebné parametry s ohledem na lokalitu stavby. Typizované konstrukce zastřešení jsou dostatečně pevné a únosné pro podmínky na většině našeho území, při vyšších nárocích přístřešek adekvátně upravíme.

Kdekoliv! Naše krytá stání jsou nejen velmi elegantní a nadčasová, ale hlavně praktická a bezpečná. Ať už bydlíte uprostřed města, na horách či u jezera, můžete se spolehnout na ochranu poskytovanou carportem od nás. A to vše podle vašeho přání do posledního detailu.

Zajišťujeme kompletní servis počínající osobní schůzkou, zaměřením, návrhem autopřístřešku či carportu v několika variantách popř. 3D vizualizací, kompletní stavební práce, dokončovací práce individuálně dle přání a potřeb každého zákazníka.

Každému přístřešku věnujeme maximální péči nejen při jeho výrobě. Každým rokem přibývají k našim realizacím a referencím desítky spokojených zákazníků a desítky hotových i individuálních přístřešků a carportů na auta. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem, kterému poskytneme celkový servis k přístřešku od japonského stylu až po ocelový přístřešek na auto.

Profesionalita je samozřejmostí u každého projektu.
Naše firma se snaží maximálně uspokojit potřeby a přání svých zákazníků. Designový přístřešek od nás nebude jen střecha pro automobil, ale také originálním a neotřelým doplňkem k modernímu bydlení.

Naše činnost se nezaměřuje pouze na koncové zákazníky, fungujeme také na subdodavatelské úrovni: našimi partnery je celá řada projektantů až po stavební a přední developerské společnosti.

Naše další oddělení se zabývá stříškami nad vchodové dveře. Navštivte náš e-shop www.strisky-polymer.cz a objednejte si vchodovou stříšku, kterou zvládnete sestavit a namontovat sami díky návodu, který je uvnitř každé stříšky nad vchod.  V nabídce naleznete stříšku Markýzu Lightilne, Easy Top, Pico Top, dále skleněné, rovné i obloukové stříšky nad váš vchod.

Kontaktujte nás    info@pkbpro.cz    +420 702 063 323    +420 777 254 283

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.