string(22) "www.auto-pristresek.cz" AUTO PŘÍSTŘEŠEK

Zakázkové přístřešky - vyrábíme KRYTÁ stání na míru

Chcete nebo hledáte individuální, originální garážový přístřešek, zastřešení vašeho nového auta, cartport, střechu na auto, a nemůžete si vybrat z nabídky klasických přístřešků a z běžně prodávaných hotových garážových stání a garáží?

NEEXISTUJÍ JENOM TYPIZOVANÉ PŘÍSTŘEŠKY
Nevyhovuje vašim parametrům žádný běžný autopřístřešek?  Neodpovídá sériově vyráběný přístřešek parametrům vašeho auta, ja moc nízký, vysoký nebo naopak krátký? Nebo chce zastřešit větší část prostoru?

MODERNÍ A NADČASOVÝ DESIGN
Rádi byste takové zastřešení, které bude ladit přímo k vašemu domu a zapadne do celkového okolí a zahrady?  

ELEGANTNÍ PLOCHÉ PŘÍSTŘEŠKY
Nebo byste raději zastřešení vozu spojili víceúčelově s rozšířeným přístřeškem na kola, sekačky, nebo pro uskladnění věcí, které se vám nevejdou do vaší garáže nebo komory?

BOČNÍ STĚNY
Nejen designový doplněk autopřístřešku ale také praktický prvek zvyšující funkčnost stání.

   

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ
Jsme tu pro vás! Naše společnost se specializuje nejen na problematiku zastřešení garážových stání, autopřístřešků, carportů, zastřešení balkónů, teras, dveří, stříšek nad vchod ale je hlavně jednička v zakázkové výrobě, která se specializuje přímo na konkrétní požadavky a jedinečná přání klienta do těch nejmenších detailů.

PRO NÁROČNÉ
Jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Máte zájem o zastřešení nového auta? Chcete se odlišit originalitou? Chcete být v něčem výjimeční? Co si „posvítit“ na vaše luxusní auto?

VYBERTE SI
Chcete kvalitní přístřešek na auto za přijatelnou a rozumnou vámi dostupnou cenu? Hledáte eleganci a moderní design ke svému domu? Máme pro vás to pravé, luxusní a vysoce moderní… Přístřešky na auto Alu T a Steel T – stačí si jen vybrat materiál, barvu, design a střechu dle vlastního přání a představ.

GARÁŽE JSOU MINULOST
Naše přístřešky splňují nejen funkci krytého stání, ale můžete je využít i jako zastřešení terasy nebo vchodu. Klasická garáž je minulost – všimněte si, že většina lidí je spíše využívá jako sklad sezónních věcí, úschovnu kol, golfových bagů apod. Nechte proto svou garáž pro umístění věcí, které nechcete mít v domě, a pořiďte si nový carport pro auto. U nás si vybere opravdu každý.

I VAŠE AUTO SI ZASLOUŽÍ STÍN
Letos zvláště brzy dorazila do našich končin tropická vedra, je proto třeba před slunečními paprsky chránit nejen sebe a své děti, ale i naše automobily. Přístřešek na automobil chrání vozidlo před nepříznivým počasím i korozí.
Zvláště v letních měsících oceníte krytý parkovací přístřešek jako ochranu auta před kroupami, ptačím trusem a mízou z kvetoucích stromů. V teplých dnech je velmi příjemné nenastupovat do sluncem rozpáleného vozu. 

ELEGANTNÍ A PRAKTIVSKÉ ŘEŠENÍ CELOROČNÍHO PARKOVÁNÍ KARAVANŮ A OBYTNÝCH PŘÍVĚSŮ
Přemýšlíte nad koupí obytného vozu, nebo řešíte problém s parkováním svého stávajícího karavanu v době, kdy nejste na cestách? Dbáte o ochranu svých osobních automobilů, ale pro karavan už není v garáži místo? Jednoduchým a elegantním řešením pro vás může být lehký hliníkový nebo ocelový přístřešek pro obytný automobil.

obytnak strecha zastresit

Firma PKB PRO s.r.o. působící pod zakázkovou výrobou jako jediná v ČR a SR vyrábí zastřešení a krytá stání pro karavany na zakázku přesně podle vašich představ a požadovaných rozměrů. Ocelové parkovací stání přizpůsobí rozměrům a výšce konkrétního karavanu, případně i rozšíření o další rodinný vůz. Střecha může sloužit i pro další vaše vozidla či motocykly. Konstrukci vyrobí ve volitelné barvě dle stupnice RAL, střešní výplně se mohou různě barevně tónovat.

Pro menší obytná auta nebo karavany nabízí firma PKB PRO typizované hliníkové přístřešky za velmi výhodné ceny. Pro vyšší sněhová pásma nebo požadavek individuálních rozměrů je vhodnější zvolit ocelový carport. Ten disponuje nejen vyšší pevností a únosností, ale hlavně prakticky neomezenou variabilitou. Přizpůsobí se tak celému vašemu vozovému parku i dispozici místa.

Zastřešení pro karavany si i přes svou potřebnou větší velikost zachovává lehkost a vzdušnost.  Toto je hlavní motto společnosti – nenápadné, funkční a v detailu působivé kryté stání, které jen tak někdo nemá.  Elegantní design moderních carportů vhodně doplní exteriér domu a vytvoří příjemné místo pro parkování. Konstrukce je dimenzována a testována na silný vítr, déšť, změny teplot, sněhovou pokrývku i krupobití, bezpečnost zaparkovaných vozidel je tedy zaručena. Zároveň má autopřístřešek mnohaletou trvanlivost, a je prakticky bezúdržbový.  Vaše automobily jsou chráněny před výkyvy počasí, padajícím listím i ptačím trusem.

Vyberte si ze široké nabídky typizovaných garážových stání pro vozidla obvyklá v ČR, nebo si nechte vyrobit přístřešek přesně pro váš typ a velikost vozu.

Ne každý dům nebo projekt má vlastní uzavřenou garáž, a pokud ji má, je často využívána k jinému než původnímu účelu. Navíc má v současné době většina rodin více vozidel, na které případná garáž nestačí. V tento moment je pro vás ideálním řešením přístřešek na auto, který má mnoho výhod. Například už nebudete vyndávat nákup z auta v dešti, ani po ránu škrábat námrazu či ometat sníh. Už si nebudete muset "házet korunou", kdo bude přes noc parkovat v garáži.

KLIMATICKÉ ZMĚNY
V posledních letech se projevily významné změny klimatu. Krupobití vážně poškodilo mnoho vozidel. Přístřešky na auto, stříšky nad vchody, zastřešená terasa od společnosti PKB PRO s.r.o. jsou nejen dokonalou ochranou proti nepřízni počasí, ale i designovým doplňkem. Tato specializovaná firma nabízí garážová stání několika typů a designů. Umí navrhnout řešení, které se snadno začlení do stávajícího prostoru a architektonicky doplní vzhled místního prostředí.

Garážové stání z ocelových nebo hliníkových konstrukcí předčí dřevo hlavně svouživotností a konstrukčními možnostmi. Díky těmto použitým materiálům působí subtilně a vzdušně. Bez údržby vydrží několik desítek let. Realizace nevyžaduje složité a zdlouhavé vyřizování stavebního povolení.

Garážové stání poskytuje široké uplatnění nejen pro soukromé účely, ale i v komerční oblasti.

Tyto typy přístřešků jsou využívány v řadovém provedení na hotelových parkovištích, u golfových a sportovních center, luxusních restaurací i na firemních parkovištích.

Garážové stání celoročně ochrání vaše auto, motorku nebo loď před přírodními vlivy a zpříjemní vám jejich využívání. Nebudete řešit výkyvy špatného počasí, problémy se sněhem, kroupami, deštěm, padajícím listím, pylem ani slunečním zářením. Přístřešek nad vozem vše zachytí, dokonce i ranní rosu.

PKB PRO, s. r. o.
Kavkazská 1377 / 7
101 00 Praha 10
tel.: 702 063 323
info@pkbpro.cz

 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.