";

DUO

Cena od: 90.500,- Kč

PARKOVÁNÍ BEZ OMEZENÍ
DUO je parkovací stání pro dva automobily bez středového sloupku. Tento systém umožňuje výbornou manévrovatelnost, přístup k vozidlu a ničím neomezený prostor pod zastřešením při zachování spolehlivosti a pevnosti konstrukce. Výhody carportu DUO jistě ocení i méně zkušení řidiči a řidičky.
Od ostatních modelů se toto stání odlišuje tím, že je určeno pro dvě vozidla bez středového sloupku mezi auty. Díky tomu tato verze výrazně zvyšuje komfort a možnosti využití stání. Konstrukce díky systému sloupů a kontra fixaci zajišťuje dokonalou statickou pevnost carportu, a je tak dimenzována na silný vítr i velké množství sněhu. Hodí se i do vyšších míst s velkým a častým výskytem sněhu.

VZHLED PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV
Kryté stání na auto je standardně dodáváno s povrchovou úpravou žárovým pozinkováním. Konstrukce je tak chráněna před korozí a celé stání je prakticky bezúdržbové. Na přání není problém konstrukci práškově lakovat nebo opatřit dekorovou fólií.
Sstandardně doporučujeme žárový pozink. Konstrukce zastřešení auta tak získá ochranu proti korozi na dlouhá léta, a provoz krytého stání je tak zcela bezúdržbový. Případně jsme schopni konstrukce dle RAL požadavků práškově lakovat nebo dekorovat. Toto stání svým tvarem a použitím dekoru dřeva bude vypadat velice esteticky, věrohodně a vhodně k domům s dřevěnými prvky.

Také DUO L má dvě verze. DUO L, kde stání je kryté polykarbonátem a DUO chrání vůz pomocí speciální plachty (stejné jako PRESTIGE) .

NEJLEPŠÍ CENA
DUO L s polykarbonátovou krytinou je cenově nejvýhodnějším přístřeškem pro dva vozy. 10mm tlustý polykarbonát je opatřen kouřovým tónováním a UV vrstvou. U verze DUO tvoří ochranu vozu speciální plachta, která se dá potisknout a využít k reklamním účelům. Díky střešnímu montážnímu systému můžete instalovat nebo vyměnit plachtu během několika minut.

POLYKARBONÁT I PLACHTA
U verze DUO  L je 10mm polykarbonát  s kouřovým (bronzovým) tónováním a samozřejmě i s UV vrstvou.  Na přání lze dodat čirý, světle modrý, světle zelený nebo kladívkový bronz / čirý.
U verze DUO  lze plachtu potisknout a použít plochu k reklamním účelům. Zvláštností je střešní montážní systém, který umožňuje instalovat a měnit střešní plachtu během několika minut.

VARIABILITA
Přístřešek pro auto DUO je modulativní. Dá se využít jak pro dva automobily (případně jeden s velkorysým prostorem okolo), tak i pro parkování většího množství vozů. Libovolné rozšíření v řadě je možné po 2,5m.

Základní model lze také rozšířit o libovolný počet vozů.

Popis DUO:

 • ocelová konstrukce upravená žárovým zinkováním pro dlouholetou životnost
 • bez středové podpěry mezi auty s vysokou nosností
 • velký sklon konstrukce pro sjetí sněhu ze střechy
 • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL nebo použití dekorových vzorů
 • rozměry  garážového stání pro dva vozy
  • šířka: 5,5m |  délka: 5,8m | nejnižší průjezdná výška:  2,1m (max 2,8m)
  • libovolná možnost rozšíření v řadě po 2,5m / jeden vůz
 • konstrukce umožňuje demontáž a následnou montáž bez stavebních prací
 • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 150 kg/m2 - podrobně viz.  

  VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY

 • odolnost proti větru do rychlosti o síle orkánu do 90km/hod

Cena dopravy a instalace viz ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky možností:

DO MĚSTA I DO HOR
Vysoká nosnost, statická pevnost díky systému sloupků a kontra fixaci, velký sklon konstrukce pro sjetí sněhu ze střechy a odolnost proti větru až o síle orkánu předurčují toto zastřešené parkovací stání i do vyšších poloh s častým výskytem sněhu a silného větru.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.