";

STEEL S

Cena od: 95.500,- Kč

ČESKÁ KVALITA
Máte rádi české produkty ve vysoké kvalitě?  Naše ocelové obloukové stání pro auto STEEL S je kompletně celé vyrobeno v České republice za použití nejlepších technologií.
Carport STEELS S - garážové stání pro jeden vůz z kvalitní ocelové konstrukce s povrchovou úpravou žárového pozinku. Působí subtilně a nenarušuje okolí.

ORIGINALITA
Pokud marně hledáte na trhu kryté garážové stání podle svých požadavků a stále nenacházíte, využijte jedinečnou možnost nechat si udělat přístřešek na přání. Naše ocelové stání je sice typizované, ale díky vlastní výrobě v ČR, lze upravovat rozměry dle vašich představ. S naší pomocí tak můžete vytvořit jedinečný obloukový přístřešek na auto, který budete mít pouze vy, a bude tvořit zajímavý doplněk u vašeho bydlení či kancelářské budovy.

JEDINÍ NA TRHU
Toto stání pro automobil nabízíme jako jediná firma v ČR. Dodáváme přístřešky vyráběné na zakázku i jako sériové výrobky. Pokud hledáte stejný přístřešek na dva automobily, naleznete jej pod produktem STEEL D.

DESIGN
Všechny naše přístřešky podtrhují velmi moderní a nadčasovou záležitost, stejně tak tato oblouková střecha. Povrch konstrukce carportu STEEL S je žárový pozink s volitelnou barvou dle vzorníku RAL. Modernost a nadčasovost tohoto garážového stání podtrhují designové prvky v nosné části střechy na auto.  

STEEL S
Garážové stání je určeno pro jedno vozidlo s rozměry šířka 3,2m a délka 5,4m - variabilní rozměry stání v rozmezí cca 10% za příplatek, dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 125 kg/m2.

 

STEEL S

  • ocelová konstrukce pro jeden vůz upravená žárovým zinkováním pro dlouholetou životnost
  • velký sklon konstrukce pro sjetí sněhu ze střechy
  • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL nebo použití dekorových vzorů
  • standartní rozměry  garážového stání pro dva vozy
    • šířka 2,7m – 3,5 * |  délka: 5-15m | nejnižší průjezdná výška:  1,8-2,8m
  • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 125-175 kg/m2 - podrobně viz.  

    VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY

  • odolnost proti větru do rychlosti orkánu max. 110km/hod

Cena dopravy a instalace viz ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.
Cena dopravy: stání se kalkuluje individuálně dle najetých kilometrů.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.