";

STEEL STRAIGHT S

Cena od: 95.500,- Kč

ČISTÉ A PŘESNÉ LINIE
Ocelové parkovací stání pro jeden vůz Steel straight S se štíhlými stojinami a rovnou střechou působí lehce a vzdušně. Geometricky přesný tvar se hodí k jakémukoliv typu domu, subtilní konstrukce nenaruší okolí, a utvoří praktický a líbivý doplněk vašeho dvora či zahrady.

JEDNODUCHOST A ELEGANCE
Ocelové konstrukční prvky upravené žárovým zinkováním dodáme i ve vámi zvoleném odstínu RAL nebo opatřené dekorovou fólií. Jednoduchý tvar a nadčasový design předurčují toto zastřešení vozů pro široký okruh zákazníků. Těžkopádné dřevěné pergoly i nákladné zděné garáže spolehlivě nahradí lehký ocelový přístřešek na auta.

PARKOVACÍ STÁNÍ S BOČNÍMI STĚNAMI

VZDUŠNOST NEBO SOUKROMÍ?
Vyberte si, zda chcete kryté garážové stání lehké a vzdušné, s neomezeným přístupem ze všech stran, nebo dáte přednost uzavřenější variantě, která zvyšuje ochranu vozů a dodá pocit soukromí. Zastřešené parkovací stání dodáváme standardně bez bočních stěn, na přání vyrobíme boční výplně z plechu, palubek, skla, drátěných výplní, fasádních desek nebo dřevěných latí. Střešní krytinu tvoří obvykle dutinkový polykarbonát nebo plech, na vyžádání lze dodat sklo.

BEZPEČÍ PRO VÁŠ VŮZ S MINIMÁLNÍMI NÁKLADY
Ocelové zastřešení pro automobily odolá silnému krupobití, větru až do rychlosti orkánu, a unese i vysokou sněhovou pokrývku. Montáž vyžaduje nenáročné stavební práce. Autopřístřešky máme skladem, k dodeji do dvou pracovních dnů. Díky dlouholeté praxi v oboru a výborným vztahům s dodavateli můžeme nabídnout ty nejlepší ceny a zaručit nejvyšší kvalitu. Pro výběr toho nejvhodnějšího stání pro automobil nás neváhejte kontaktovat.

Kryté stání lze různě rozšiřovat,
a přizpůsobit vašemu požadavku a dispozici místa.

STEEL STRAIGHT S:

  • ocelová konstrukce jeden vůz  upravený žárovým zinkováním pro dlouholetou životnost
  • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL nebo použití dekorových vzorů
  • rovný tvar střechy výplně střechy je dutinkový polykarbonát / nebo plech – lze dodat i sklov
  • standartní rozměry  garážového stání pro jeden vůz:
    • šířka 3,2m |  délka: 5,5m
    • nejnižší průjezdná výška:  1,9-2,8m dle typu  všechny rozměry lze upravit dle vašeho požadavku
  • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 125-175 kg/m2 - podrobně viz.   VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY
  • odolnost proti větru do rychlosti orkánu max. 130km/hod

Cena dopravy a instalace viz ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

PŘIZPŮSOBENÍ PŘESNĚ NA MÍRU
Ocelový carport je velikostně uzpůsoben vozovému parku u nás, v případě požadavku můžeme střechy pro vozidla různě rozšiřovat a upravovat dle dispozice místa. Je možné také přidat technické prostory pro uskladnění zahradní techniky, nářadí nebo kol.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.